Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Теніс: Світоліна перемогла на старті турніру WTA-1000 у США

Опубликованно 03.04.2021 19:35

Перший художество жіночого тенісу Еліна Світоліна провела стартовий поєдинок получай змаганнях категорії WTA-1000 получи и распишись кортах в Маямі, передає кореспондент УНН.

У першому сеті другого кола турніру сам-друг брейки від американки Шеелбі Роджерс призвели предварительно програшу Світоліної 3:6. Низка брейків від обох тенісисток у другому сеті обернулися сверху користь Світоліної – 7:5. У вирішальній партії Світоліна виграла двойка гейми на чужій подачі та святкувала виграш 6:3.

Марафон тривав дві з половиною години по (по грибы) які Світоліна здійснила вісім ейсів близ 5 подвійних помилках.

Зауважимо, що суперницею Еліни Світоліної ровно по третьому колу турніру з призовим фондом в 3,2 млн. ложбина., стала росіянка Катерина Александрова (WTA 34). Світоліна веде в статистиці особистих зустрічей 2:0.

Категория: Спорт