Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Втретє в кар'єрі обіграла Квітову: Світоліна пробилася у 1/4 фіналу змагань у Маямі

Опубликованно 04.04.2021 13:35

Тeнісисткa Еліна Світоліна виграла соревнование у четвертому колі змагань WTA-1000 у Маямі проти надзвичайно незручної чтобы неї суперниці чешки Петри Квітової, повідомляє кореспондент УНН.

Після першого сету здавалося, що шансів в українки майже немає (2:6), проте вона продемонструвала неймовірну волю впредь до перемоги й обіграла суперницю.

У другому сеті Квітова, яка посіяна під 9-м номером, впритул підійшла предварительно завершення матчу – 5:4, хоча подавала у десятому геймі українка. І перша ракетка України скористалася такою нагодою, зрівнявши рахунок – 5:5, потім зробила брейк-данс – 6:5, і завершила партію получай свою користь – 7:5.

Вылетание вирішального сету виявився напрочуд вдалим ради Світоліної – 3:0. Проте Квітова зрівняла рахунок. У найбільш важливий миг при рахунку 5:5, українка здійснила ще Водан брейк – 7:5.

Примітно, що раніше тенісисти зустрічалися 9 разів, українка виграла прежде цього моменту лише дві зустрічі.

Категория: Спорт